چرا اسپانیا را برای تحصیل انتخاب کنیم؟

 

هر ساله هزاران دانشجو از سراسر جهان برای تحصیل در یکی از 76 دانشگاه واقع در این کشور راهی اسپانیا می شوند. آنها به دلایل متعددی به اسپانیا می آیند، با آگاهی از اینکه تحصیل در اینجا یک تجربه واقعاً روشنگر است. اسپانیا به دانشجویان بین المللی خود فرصت ایجاد نگرش ها و مفاهیم جدید در مورد زندگی را ارائه می دهد. و همچنین به دانش آموزان دیدگاه تازه ای نسبت به دنیای اطرافشان می دهد.

اسپانیا از نظر تاریخ و فرهنگ غنی است و به همین دلیل، بسته کاملی را برای افرادی که از سرزمین های بین المللی به این منطقه می آیند ارائه می دهد. در حالی که آموزش با کیفیت یکی از دلایل اصلی برای تحصیل دانشجویان بین المللی در اسپانیا است، شما می توانید بسیاری از عوامل مکمل دیگر را بیابید که به تجربه اضافه می شود.

 

 

تحصیل در اسپانیا

 

آموزش با کیفیت دریافت کنید

اسپانیا بدون توجه به رشته تحصیلی شما و فارغ از اینکه در کدام دانشگاه می خواهید شرکت کنید، فرصتی عالی برای یادگیری دارد. سیستم آموزشی به خوبی سازماندهی و به درستی اجرا شده است و به گونه ای طراحی شده که بهترین فرصت های یادگیری را برای دانش آموزان در تمام سطوح فراهم کند. اسپانیا سومین کشور پرطرفدار برای مطالعات بین‌المللی است و این کشور در واقع در کنار بریتانیا، ایتالیا و فرانسه، در میان انتخاب‌های برتر برای دانشجویان بین‌المللی است. اسپانیا برای آماده سازی دانشجویان برای تجربیات واقعی اهمیت زیادی قائل است و سیستم آموزش عالی آن منعکس کننده این تعهد است. شرکت پویش تراول می تواند برای شما پروسه ثبت نام در مراکز اموزشی اسپانیا را فراهم کند. 

 

تحصیل به زبان انگلیسی

در حالی که اکثر برنامه های تحصیلی در اسپانیا به زبان اسپانیایی هستند، شما می توانید برنامه ها و دوره های آموزش زبان انگلیسی را نیز بیابید. به عنوان یک دانشجوی بین المللی که نمی تواند به این زبان صحبت کند، گزینه های متعددی برای تحصیل در اسپانیا به زبان انگلیسی پیدا خواهید کرد. همچنین کلاس های اموزشی وجود دارند که دو زبانه هستند، به این معنی که به هر دو زبان اسپانیایی و انگلیسی تدریس می شوند. البته، برخی از دانشگاه ها ی اسپانیا ممکن است از شما بخواهند که مدرکی دال بر مهارت زبان انگلیسی ارائه دهید.

 

کشوری زیبا با امکانات شگفت‌انگیز

اسپانیا مملو از مکان های فوق العاده برای بازدید، پر از سواحل، مناظر زیبا و معماری برجسته است. جدا از این واقعیت که همیشه جایی وجود دارد که بتوانید در اسپانیا بروید و استراحت کنید، جاذبه های گردشگری زیادی نیز وجود دارد که می توانید از آنها دیدن کنید و شگفت زده شوید. به عنوان مثال، یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری اسپانیا، ساگرادا فامیلیا در بارسلونا است، که یک کلیسای کوچک ناتمام کاتولیک رومی است که به دلیل عظمت معماری خود موفق به جذب مردم از سراسر جهان می شود. اسپانیا قطعا همان کشوری است که باید برای ادامه تحصیل انتخاب کنید.

 

غذا های نزدیک به غذای ایران

غذاهای اسپانیایی تا حد زیادی در سراسر جهان شناخته شده است. فرهنگ غذایی چیزی است که اسپانیا را برای بسیاری از دانشجویان بین المللی از جمله دانشجویان ایرانی نیز جالب می کند و مطمئناً به تجربه تحصیل در خارج از کشور بسیار می افزاید. اسپانیایی ها کاملاً به غذاهای خود علاقه دارند و سرآشپزها با عشق زیادی آشپزی می کنند و این احتمالاً همان نکته ایی  است که آنها را برنده جوایز اروپایی می کند.

 تحصیل در اس\انیا

 

هزینه تحصیل در اسپانیا

اسپانیا به طور ویژه در مقایسه با پایتخت های متعدد اروپایی هزینه زندگی نسبتاً مقرون به صرفه ای دارد. هزینه زندگی و تحصیل در دانشگاه در اسپانیا به عوامل متعددی بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر تصمیم به اقامت در یکی از ارزان ترین شهرهای اسپانیا داشته باشید، می توانید با هزینه های ماهانه کمتری زندگی کنید، که معمولا کمتر از مثلاً بارسلونا است. زندگی در مرکز شهر نیز تا حد زیادی گران‌تر است، اما اسپانیا به دانشجویان بین‌المللی این فرصت را می‌دهد که در خوابگاه دانشجویی زندگی کنند، که هزینه اجاره مقرون به صرفه تر است. اما به طور کلی، حتی شهرهایی مانند مادرید یا بارسلونا نیز از نظر مالی برای دانشجویان بین‌المللی منصفانه خواهند بود، زیرا فرصت‌های اقتصادی بسیار زیادی برای دانشجویان وجود دارد.

 

تحصیل در  اسپانیا | پویش تراول تحصیل در  اسپانیا | پویش تراول

ارسال دیدگاه

Post comments
با کارشناسان ما در تماس باشید