خدمات ترانسفر فرودگاهی در اسپانیا

خدمات ترانسفر فرودگاهی در اسپانیا | پویش تراول

 خدمات ترانسفر فرودگاهی پویش تراول

خدمات ترانسفر فرودگاهی برای مسافرانی که سفر به یک کشور خارجه را پر استرس می‌دانند، و تجربه‌ایی از حضور در کشور مقصد را ندارند، و یا کسانی که چمدان‌های زیادی دارند و می‌خواهند راحت تر به هتل خود برسند، بهترین گزینه است.

خدمات ترانسفر فرودگاهی نیز برای مشتریان با نیازهای خاص مانند مسافران معلول یا خانم‌های باردار مناسب است.

ما طیف گسترده ای از وسایل نقلیه چارتر را ارائه می‌دهیم. علاوه بر این، رانندگان شرکت پویش تراول، بسیار ماهر و با تجربه هستند. برخی از آنان با تسلط به زبان‌های خارجی، راهنمایان تور نیز هستند و می‌توانند خدمات بیشتری مانند اطلاعات سفر و پشتیبانی از زبان خارجی ارائه دهند.

به غیر از ترانسفر فرودگاهی، ما همچنین می‌توانیم برای تورهای خصوصی، راهنمایان تور، رستوران‌ها، هتل‌ها، بلیط‌ها و غیره رزرو کنیم. اگر برنامه‌ای برای سفر خود ندارید، خوشحال می‌شویم که برنامه سفر خود را از ابتدا با پویش تراول بسازید.

 

ثبت درخواست مشاوره

رزرو خدمات ترانسفر فرودگاهی

 ترانسفر فرودگاهی خصوصی باید از قبل رزرو شود. توصیه می کنیم به محض اینکه جزئیات سفر خود را نهایی کردید، رزرو کنید.

چنانچه سوالی درباره ترانسفر فرودگاهی دارید، از طریق باکس روبرو می توانید از کارشناسان ما بپرسید.

 

ترانسفر از فرودگاه

در فرودگاه، راننده یا مهماندار پویش تراول با یک تابلو با نام پویش یا نام کاربر در لابی ورودی به شما خوشامد می‌گویند.

راننده یا مهماندار ما، شما را به وسیله نقلیه انتقال راهنمایی می‌کند و شما به سمت مقصد حرکت خواهید کرد. راننده تمام چمدان‌های شما را در وسیله نقلیه بارگیری می‌کند، و شما می‌توانید بدون نگرانی با خیال راحت به مقصد خود بروید.

ترانفسر به فرودگاه (انتقال از مکانی خاص به فرودگاه)

توضیحی که تا به اینجا داده شده عمدتاً در مورد انتقال از فرودگاه پس از ورود بود. طبیعتا در هنگام ترانسفر به فرودگاه نیز می توان از سرویس ترانسفر فرودگاهی استفاده کرد. درست مانند ترانسفر از فرودگاه، خدمات باید از قبل رزرو شود.

با این حال، جنبه متفاوت مربوط به زمان حرکت پرواز است. برای ورود، راننده می تواند تا هنگامی که زمان رسیدن پرواز شما را بداند، در لابی ورود بایستد. برای مشتریان خروجی، زمان حرکت از مبدأ باید بسته به اینکه در حال پرواز داخلی یا خارجی هستید، تنظیم شود.

معمولاً راننده ما در محل مشخص شده توسط کاربر خودرو را پارک می‌کند و منتظر می‌ماند.

کارشناسان پویش تراول مشخصات خودرو (نام راننده، شماره تماس اضطراری و شماره پلاک) را یک روز قبل از تاریخ رزرو برای مشتری ارسال می‌کنند تا در صورت پیدا نکردن وسیله نقلیه با راننده تماس بگیرید.

وقتی سوار خودرو می‌شوید، راننده مستقیماً به فرودگاه می‌رود، بنابراین شما زمان کافی برای بررسی گذرنامه و اطلاعات ترمینال خروج خواهید داشت.

اگر شماره پرواز خود را به آنها اطلاع دهید، راننده شما را در لابی خروجی صحیح پیاده می کند. این خدمات برای به حداقل رساندن استرس ناشی از رسیدن به فرودگاه است.

چرا خدمات ترانسفر فرودگاهی پویش تراول

 راه های زیادی برای رفت و آمد به فرودگاه وجود دارد. این گزینه‌ها شامل اتوبوس و تاکسی می‌شوند، اما همه آنها شامل استرس حمل چمدان‌های سنگین شما هستند.

تصور کنید، شما از سفر طولانی هواپیمای خود خسته‌اید، و منتظر بیرون آمدن چمدان خود هستید. بعد از آن باید در اطراف فرودگاه بگردید تا به دنبال گزینه‌های ترانسفر مانند اتوبوس، و تاکسی باشید. حتی وقتی در پیشخوان اطلاعات پرس و جو می‌کنید، ممکن است کارمند شما را به مکان اشتباهی بفرستد.

بزرگترین مزیت سرویس ترانسفر فرودگاهی این است که دیگر مجبور نیستید این مشکلات را تجربه کنید.

از آنجایی که کارکنان و رانندگان مجرب پویش تراول تضمین می‌کنند که شما را با خیال راحت و آسوده به مقصد خود برسانند، پس از ورود به کشور مقصد می‌توانید از انتقال بدون استرس به مقصد خود لذت ببرید.

راننده در جلوی لابی ورودی با تابلوی نام مشتری منتظر خواهند بود. هنگامی که با راننده یا مهماندار ما ملاقات کردید، می‌توانید همه چیز را به آنها بسپارید. آنها از چمدان شما مراقبت می‌کنند و با خیال راحت شما را تا وسیله نقلیه منتظر همراهی می‌کنند.

برای کسانی که نیاز به کمک ویژه دارند مانند کاربران ناتوان یا خانم‌های باردار، خدمات ترانسفر فرودگاهی مزیت بزرگی خواهد بود.

 

 چه زمانی باید ترانسفر خود را رزرو کنید؟

به عنوان یک راهنما، توصیه می‌شود حداقل 1 ماه قبل از تاریخ پرواز ترانسفر خود را رزرو کنید. 

لطفاً در دوره‌ها و فصل‌های شلوغ به محض نهایی شدن برنامه سفر خود، ترانسفر فرودگاهی خود را رزرو کنید. اگر رزروهای خود را زود انجام داده‌اید، در صورت نیاز به لغو، فراموش نکنید که با ارائه دهنده خدمات خود تماس بگیرید.

 

 روش پرداخت قابل قبول برای ترانسفر فرودگاهی

از آنجایی که خدمات ترانسفر فرودگاهی خصوصی باید از قبل رزرو شود، روش معمول پیش پرداخت است.

می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان پویش تراول تماس بگیرید.

 

 پس از ورود به دنبال چه چیزی باشید؟

هنگام استفاده از سرویس ترانسفر فرودگاهی، راننده یا مهماندار پویش تراول اغلب در حالت آماده باش با تابلوی نام در جلوی لابی ورود هستند.

اگر نمی‌توانید او را پیدا کنید، برای مثال در برخی مواقع که دو خروجی در لابی ورود وجود دارد، لطفاً با شماره تلفن راننده که کارشناسان ما دراختیار شما قرار می‌دهند تماس بگیرید.

کارشناسان معمولاً یک روز قبل اطلاعاتی مانند: نام راننده، شماره موبایل و شماره پلاک خودرو را در اختیار شما می گذارند، بنابراین توصیه می‌کنیم این اطلاعات را در تلفن خود ذخیره کنید و همراه خود داشته باشید.

 

در پایان اگر پروازتان تاخیر داشت نگران نباشید;

زمان رسیدن پروازها در همه جای دنیا دقیق نیست. همیشه تغییراتی وجود خواهد داشت. رانندگان حرفه ای ما نیز از این موضوع آگاه هستند.

هنگامی که وسایل نقلیه چارتر شده از گاراژ شرکت پویش تراول به فرودگاه می‌روند، معمولاً قبل از اعزام از طریق اینترنت یا برنامه‌های پرواز بررسی می‌کنند که آیا پرواز شما با تأخیر مواجه شده است یا خیر، بنابراین اگر پرواز شما کمی تاخیر داشته باشد، نگران نباشید.

خدمات ترانسفر فرودگاهی در اسپانیا | پویش تراول خدمات ترانسفر فرودگاهی در اسپانیا | پویش تراول

می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاه بپرسید

Post comments
با کارشناسان ما در تماس باشید