چرا ما را برای اخذ اقامت دائم اسپانیا انتخاب کنید؟

چرا پویش تراول | پویش تراول

انتخاب یک وکیل مهاجرت مانند شرکت در یک مسابقه است. شرکت‌های زیادی هستند که قول می‌دهند به خط پایان برسند، اما تنها مشاوران مهاجرتی شایسته و متعهد به راحتی از خط پایان عبور خواهند کرد.

پویش تراول یک شرکت بین المللی است که راه حل‌های مهاجرت دائم به اسپانیا را ارائه می‌دهد.

ما تجربه گسترده‌ای در مورد قوانین اقامت دائم به اسپانیا داریم، و اطلاعات‌مان با توجه به تغییرات قوانین مهاجرت اسپانیا به روز است.

ما وظایف‌مان را تحت سیاست کاری و شعار پویش تراول "صدور بلیط یک طرفه به اسپانیا" بطور کامل پوشش داده و تضمین می‌کنیم که درخواست ویزای اقامت دائم در اسپانیا برای شما قطعا تایید خواهد شد.

ثبت درخواست مشاوره

مشاوره اخذ اقامت دائم اسپانیا

ما آماده کمک به شما برای مهاجرت دائم به اسپانیا هستیم. زندگی در اسپانیا فوق العاده شگفت انگیز است. فرصت‌های بزرگی را برای کسانی که به دنبال کیفیت زندگی آرام، زیبا و غیرقابل مقایسه هستند، ارائه می‌دهد.

در هر کجای دنیا که هستید، می‌توانید مدارک خود را به صورت آنلاین برای بررسی و ارائه برای ما ارسال کنید.

ما با بیش از چندین سال تجربه، کل فرآیند مهاجرت موقت و دائم اسپانیا را برای شما شرح می‌دهیم.

اخذ اقامت دائم اسپانیا بصورت تضمینی

شرکت پویش تراول به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه مهاجرت دائم به اسپانیا در ایران شناخته شده است. ما موفق به ایجاد راه حل های نوآورانه برای مشتریان خود هستیم تا ماهیت نسبتاً پیچیده فرآیند مهاجرت به اسپانیا را ساده کنیم.

ما به دنبال این هستیم که به هر مورد جداگانه با دقتی که شایسته آن است توجه کنیم، زیرا این توجه به جزئیات نتیجه و خروجی با کیفیتی را در بر دارد. تیم ما برای درک نیازها و علایق مشتریان با آنها مشورت می‌کند و راه حل‌های سفارشی و نمایندگی را در چارچوب قانونی مهاجرت برای رسیدن به اهداف شخصی ارائه می‌دهد.

ما خود را متعهد به ارائه خدمات مهاجرتی با کیفیت به مشتریان خود با بالاترین استانداردهای خدمات، حرفه ای و تخصصی می‌دانیم.

یکی از بزرگترین مزایای همکاری با ما این است که ما قابل اعتماد، دقیق، دارای مجوز، معتبر و بسیار با تجربه با سوابق عملکردی هستیم.

به ما اعتماد کنید؛ ما برای اطمینان از تأیید درخواست اقامت دائم شما تمام تلاش خود را بکار می‌گیریم و به شما کمک می‌کنیم تا رویاهای خود را برای زندگی و اقامت در اسپانیا محقق کنید. درادامه دلایلی که برای اطمینان خاطر هر چه بیشتر شما به شرکت پویش تراول آورده شده است:

 

آشنایی با مقررات و مجوزها

مشاوره و راهنمایی از وکلای مهاجرت امری کلیدی است. همانطور که می دانید، بر اساس شرایط و دلایل مهاجرت، یک درخواست می‎تواند کاملا فنی، زمان بر، دقیق و گسترده باشد. بنابراین، قبل از اینکه واجد شرایط مهاجرت به اسپانیا شوید، باید استانداردهای قابل قبولی را رعایت کرده، و قوانین و مجوزهای خاصی را دنبال کنید. مشاوران پویش تراول با قوانین، استانداردها و مجوزهای جدید بطور کامل آشنا هستند.

 

آشنا به تمامی مراحل اخذ اقامت

در طول فرآیند درخواست، کارشناسان مهاجرت ما به شما تمام کمک‌ها و خدمات لازم جهت نوشتن نامه پوششی، پر کردن فرم مهاجرت، دریافت تمام مدارک مورد نیاز، آماده‌سازی شما برای مصاحبه را ارائه می‌دهند.

 

برطرف کردن موانع فنی

متخصصان ما با تمام موانع فنی در فرآیند درخواست برخورد خواهند کرد. آنها به جزئیات توجه می‌کنند، در مواقع لزوم صبر و حوصله به خرج می‌دهند و به طور مداوم از طرف شما و به نفع شما عمل می‌کنند. آنها درخواست شما را پیگیری کرده و اطمینان حاصل می کنند که تمام اسناد شما قبل از ارسال به روز شده باشد.

اگر مشکلی به دلیل ناقص بودن فرآیند درخواست، اسناد، پرداخت ها پیش آید، کارشناس مهاجرت پویش تراول این تنگناها را برای شما برطرف می‌کند. اگر یک مقام صادر کننده ویزا تصمیم نامطلوبی علیه درخواست شما بگیرد، مشاور حرفه‌ای ما بر روند درخواست تجدید نظر نظارت خواهد کرد.

 

اجتناب از اشتباهات پرهزینه

پس از ارسال درخواست شما، در برخی مواقع ممکن است اداره مهاجرت در مورد درخواست شما توضیح یا سوالی داشته باشد، و درخواست را برای شفاف سازی به شما بازگرداند.

گاهی اوقات ممکن است از متقاضیان خواسته شود که یک درخواست کاملا جدید را پر کنند. مطمئناً این اشتباه پرهزینه اولیه ممکن است روند مهاجرت را ماه‌ها یا حتی سال‌ها به تعویق بیندازد، به خصوص اگر به طور مکرر اتفاق بیفتد. حتی ممکن است متقاضی مجبور به پرداخت هزینه‌های اضافی شود. با این حال، می‌توانید با کمک مشاور حرفه ای پویش تراول از همه این موارد جلوگیری کنید.

همکاری با وکلای پویش تراول به شما این امکان را می‌دهد که بدون اشتباه روند درخواست را تکمیل کنید، آنها به شما کمک می‌کنند تا اطلاعات خاصی را که در هر مرحله از درخواست مورد نیاز است، پر کنید.

 

گرفتن تاییدیه اسناد

یک سند اشتباه در درخواست ویزای شما می‌تواند مانع از مهاجرت شما به اسپانیا شود. این بدان معناست که سند شما باید با اطلاعات ارائه شده مطابقت داشته باشد. در غیر این صورت، ممکن است در معرض خطر بزرگی قرار بگیرید. ویزای شما رد می‌شود یا به تعویق می‌افتد. مقامات اداره مهاجرت اسپانیا ممکن است شما را کلاهبردار اعلام کنند و این امر برای جلوگیری از رفتن شما برای همیشه به اسپانیا کافی است.

کارشناسان ما ابتدا مدارک شما را تایید کرده و اطمینان حاصل می‌کنند که اطلاعات کامل بدون خطا و مورد نیاز را ارسال می‌کنید.

 

پشتیبانی از شما تا اخذ اقامت دائم

کارشناسان مهاجرت ما از شما حمایت خواهد کرد، به خصوص زمانی که چالش‌های قریب الوقوع زیادی وجود دارد. آنها با اطمینان از اینکه حقوق و امتیازات شما به درستی محافظت می‌شود، در کنار شما خواهند بود. اگر هر یک از مقامات مهاجرت بخواهد قانون را اشتباه تفسیر کند، آنها از شما دفاع خواهند کرد.

کارشناسان مهاجرت پویش تراول به راحتی با مقامات مربوطه ارتباط برقرار می‌کنند. آنها با شما و از طرف شما صحبت خواهند کرد و به هر سؤالی پاسخ مناسب ارائه می دهند.

اگر مشکلاتی در برنامه شما وجود دارد، آنها می‌دانند که چگونه و با چه کسی برای نتایج موثر تماس بگیرند.

 

کیفیت خدمات

تیم ما درک می‌کند که آمدن به یک کشور جدید یا داشتن مشکلات مهاجرت می‌تواند یک فرآیند چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما بر این باوریم که به مشتریان توجه کامل داشته باشیم و بر اساس نیازهای مشتریان خود، خدمات شخصی را ارائه دهیم. با پویش تراول، خدمات حرفه‌ای با کیفیتی دریافت خواهید کرد.

 

محفوظ بودن اطلاعات شخصی شما

مشاوران و کارشناسان حرفه‌ای مهاجرت پویش تراول صرف نظر از مسائل فنی یا پیچیده‌ای که در درخواست ویزای شما وجود دارد، به شما مشاوره می‌دهند و بر این اساس به شما کمک می‌کنند و همچنین از اطلاعات شخصی شما محافظت می کنند و حریم خصوصی شما را حفظ می کنند.

به عنوان مثال، آنها می‌دانند که اطلاعات مربوط به خانواده، وضعیت پزشکی، وضعیت شغلی یا سوابق قانونی شما نیازمند سطح بالایی از محرمانه بودن را دارد.

هزینه‌های اخذ اقامت دائم

هزینه‌های ما تا حد زیادی به موفقیت شما وابسته است!

ما 100٪ به موفقیت شما متعهد هستیم!

.برای نشان دادن تعهدمان به موفقیت شما، ساختار هزینه ما عمدتا مبتنی بر موفقیت است. با ارزیابی دقبق موقعیت مالی و شخصی شما قبل از انعقاد قرارداد کتبی، اطمینان حاصل می‌شود که فقط در صورتی متعهد به همکاری هستیم که متقاعد شده باشیم، شانس موفقیت شما به طور واقع بینانه خوب است.

چرا پویش تراول | پویش تراول چرا پویش تراول | پویش تراول

می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاه بپرسید

Post comments
با کارشناسان ما در تماس باشید