از 0 رای
0

ثبت درخواست مشاوره

ارســـال اطلاعاتـــــ

گرفتن وقت سفارت اسپانیا در کمترین زمان ممکن

 گرفتن وقت ویزای فوری کنسولگری اسپانیا را به کارشناسان پویش تراول بسپارید.

همجنین می توانید هر گونه سوال در این زمینه را از طریق باکس روبرو از کارشناسان پویش تراول بپرسید.

آشنایی با فرایند تعیین وقت سفارت اسپانیا

گرفتن وقت سفارت اسپانیا، بهترین شرایطی است که شما بتوانید از طریق آن جهت اخذ اقامت تحصیلی یا تجاری در این کشور اقدام نمایید. اسپانیا، یکی از بهترین کشورهای اروپایی است که سالانه مردم زیادی جهت بازدید از این کشور اقدام می کنند. بر طبق آخرین اطلاعیه سفارت، امکان گرفتن وقت اسپانیا برای انواع ویزاها فراهم شده است. البته در این زمینه توصیه شده است که متقاضیان قبل از مراجعه به سفارت باید وقت خود را فیکس کرده و سپس اقدامات لازم را برای اخذ ویزا انجام دهند. در این قسمت ازسایت با ما همراه باشید تا شما عزیزان را با فرایند اخذ وقت سفارت اسپانیا و فرایند کاری آن آشنا نماییم.

شرایط گرفتن وقت سفارت اسپانیا

قبل از اینکه اقدامات لازم را در رابطه با سفرهای توریستی، کاری یا تحصیلی خود انجام دهید نیاز است که از سفارت اسپانیا وقت ملاقات بگیرید. با مراجعه به موسسات مهاجرتی و دریافت مشاوره از کارشناسان مجرب می توانید راحت تر جهت تعیین وقت سفارت، اقدام نمایید. این کار دارای یک سری قوانین و روال کاری مخصوص به خود بوده که نیاز است قبل از هر چیز از کمک های کارشناسان مجرب در این زمینه استفاده نمود. از جمله مهمترین اقداماتی که باید جهت اخذ وقت سفارت اسپانیا انجام دهید، ترجمه تمام مدارک مورد نیاز به زبان اسپانیایی است. در صورت مهیا شدن تمام شرایط امکان دارد که زودتر از آن چیزی که تصور می کنید خود را برای سفر کاری، توریستی و تحصیلی به کشور اسپانیا آماده سازید.

فرایند تعیین وقت سفارت اسپانیا از طریق BLS

همانطور که میدانید BLS یک شرکت بین المللی جهت انجام خدمات ویزا، گذرنامه، کنسولی و... در سراسر جهان می باشد. برای تعیین وقت سفارت اسپانیا نیاز است که به سایت کارگزاری BLS مراجعه نموده و یک حساب کاربری برای خود ایجاد نمایید. با استفاده از برنامه زمانی سفارت می توانید راحت تر جهت تعیین وقت اقدام نمایید. شما به دو صورت می توانید این کار را انجام دهید.

  • با تعیین وقت فوری سفارت اسپانیا می توانید در مدت زمان بسیار کوتاه جهت اخذ ویزای توریستی، کاری و تحصیلی اقدامات ضروری را انجام دهید.
  • تعیین وقت عادی سفارت نیازمند به مدت زمان طولانی تری در مقایسه با روش قبلی می باشد. در این مدت زمان مشخص می توانید مدارک مورد نیاز را با دقت کافی به زبان اسپانیایی تکمیل و ترجمه کنید.

شرایط اخذ ویزای اسپانیا و آشنایی با انواع آن

گرفتن ویزای شنگن اسپانیا به شما این امکان را می دهد که با هر هدفی که مدنظر دارید، بتوانید به این کشور ورود نمایید. البته قبل از هر چیز نیازمند تعیین وقت سفارت اسپانیا و انجام فرایندهای مربوط به آن که در جملات بالا ذکر نمودیم، هستید. از آنجا که سفارت اسپانیا در ایران دایر می باشد، دیگر نیازی به انجام اقدامات غیر ضروری جهت سفر به کشورهای همسایه به منظور تعیین وقت سفارت نخواهید داشت. از جمله مهمترین ویزا ها جهت سفر به کشور اسپانیا می توان به موارد زیر اشاره نمود.

ویزای توریستی

از جمله پرمتقاضی ترین ویزاهای ارائه شده توسط سفارت اسپانیا می توان به ویزای توریستی اشاره نمود. اسپانیا، جزو آن دسته از کشورهای اروپایی است که سالانه مردم زیادی از سراسر جهان جهت بازدید از جاذبه های توریستی به این کشور وارد می شوند.

هزینه وقت سفارت اسپانیا و آشنایی با شرایط آن

 ویزای تحصیلی

همانطور که میدانید، ویزای تحصیلی به آن دسته از افرادی که قصد ادامه تحصیل در کشور اسپانیا را دارند تعلق می گیرد. با گرفتن ویزای تحصیلی اسپانیا می توانید رویای خود را جهت تحصیل در این کشور اروپایی، محقق سازید.

ویزای تجاری، کاری

یکی دیگر از ویزاهایی که افراد می توانند جهت اخذ آن به منظور تحقق رویاهای خود در کشور اسپانیا اقدام نمایند، ویزای کاری می باشد. البته اخذ این ویزا زمانی امکان پذیر است که کارفرما جهت کار در اسپانیا به فرد مورد نظر درخواست داده باشد.

 

جهت اخذ ویزای اسپانیا به چه مدارکی نیاز است؟

از آنجا که تمام فرایندهای تعیین وقت سفارت اسپانیا به صورت اینترنتی می باشد، نیاز است که از قبل تمام مدارک لازم را فراهم کرده تا به هنگام تکمیل فرم با مشکل مواجه نشوید. از جمله مهمترین مدارکی که در رابطه با اخذ ویزای اسپانیا نیاز دارید، عبارتند از:

  • تکمیل فرم درخواست ویزا به زبان انگلیسی همراه با تاریخ و امضا
  • فرم تایید وقت سفارت اسپانیا
  • به همراه داشتن پاسپورت (دارای اعتبار)
  • به همراه داشتن دو عدد عکس
  • برخورداری از اسناد مورد نیاز (پرینت سند ملکی، پرینت حساب بانکی و... به همراه ترجمه آنها)
  • رسیدهای پرداختی سفارت اسپانیا
  • به همراه داشتن بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • رسید اشتغال به کار یا تحصیل
 

هزینه وقت سفارت اسپانیا و آشنایی با شرایط آن

هزینه وقت سفارت اسپانیا به پارامترهای متعددی بستگی دارد. اگرچه تعیین وقت سفارت دشوار می باشد، اما فرایند کار با استفاده از مشاوره کارشناسان مجرب موسسات مهاجرتی آسان تر خواهد بود. هزینه وقت سفارت اسپانیا به دو صورت عادی و فوری، کاملا متفاوت می باشد. البته پرداخت هزینه داخل سفارت هم مورد دیگری است که متقاضیان باید نسبت به آن آگاه باشند.

گرفتن وقت سفارت اسپانیا | پویش تراول گرفتن وقت سفارت اسپانیا | پویش تراول

می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاه بپرسید

Post comments
با کارشناسان ما در تماس باشید