مدیریت سفرکاری یک تیم به کشور خارجی نقش مهمی در تضمین موفقیت شرکت ایفا می‌کند. در این باب پویش تراول، بطور گسترده خدماتی را تحت عنوان "سفر کاری به اسپانیا" ارائه می‌دهد.

خدمات قابل ارائه پویش تراول در این بخش، فراتر از رزرو پرواز، رزرو هتل در اروپا و خرید تیکت در اسپانیا، و همچنین ترانسفر فرودگاهی است. ما خدمات جامعی را در قالب سفرهای تیمی، جهت تسهیل امور شرکت‌ها در اسپانیا را بطور کامل بر عهده می‌گیریم.

از 0 رای
0

ثبت درخواست مشاوره

ارســـال اطلاعاتـــــ

دریافت مشاوره جهت سفرهای تیمی به اسپانیا

پیشنهادهای ویژه سفر تجاری ما را که برای شما آماده کرده‌ایم از دست ندهید.

اگر در سفر به اسپانیا به ترتیبات سازمانی نیاز دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید یا اطلاعات خود را با ایمیل برای ما ارسال کنید تا بهترین پیشنهادهای خود را به شما ارائه دهیم.

برگزاری سمینار و کنفرانس‌های بین‌المللی در اسپانیا

برگزاری یک کنفرانس بین‌المللی در خارج از کشور یک گام بزرگ در راستای اهداف سازمانی است و نیاز به برنامه‌ریزی پیشرفته زیادی دارد. از طرفی برگزاری همایش‌ها، سمینارها و کنفرانس‌ها یک فرصت بی‌نظیر است. زیرا فرصت‌هایی را برای ارتباط با مخاطبین تجاری بین‌المللی جدید ارائه می‌دهد. با این حال، عبور از مرزها شامل طیف وسیعی از موانع جدید است که معمولاً هنگام برنامه‌ریزی یک کنفرانس در کشور خودمان ایران رخ نمی‌دهد. 

اگر به دنبال گسترش تجارت خود در سطح بین‌المللی هستید، کشور اسپانیا کنفرانس‌ها و رویدادهای مختلفی را در جهت توسعه پایدار خود برگزار می‌کند.برگزاری و شرکت در کنفرانس‌ها و سمینارها در اسپانیا فرصت‌های عالی برای ارائه برند خود در خارج از کشور و جستجوی شرکا و مخاطبین جدید ارائه می‌دهد.

اسپانیا سومین اقتصاد بزرگ اتحادیه اروپا، کشوری پیشرو در برگزاری رویدادها و کنوانسیون‌های تجاری بزرگ در شهرهای اصلی برگزار کننده کنفرانس مانند بارسلونا، بیلبائو، گرانادا، خرز د لا فرونترا، مادرید، مالاگا، سویا، والنسیا و ساراگوسا است.   

اغلب کنفرانس‌ها پیرامون علوم اجتماعی و اقتصاد، نوآوری و مدیریت، علوم پزشکی، مهندسی و فناوری، حقوق و علوم سیاسی برگزار می‌شود.    

 • کنفرانس بین‌المللی علوم، فناوری، مهندسی و مدیریت
 • کنفرانس بین المللی علم، سلامت و پزشکی
 • کنفرانس بین المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی
 • کنفرانس بین المللی انتقال حرارت و جریان سیالات
 • کنفرانس بین المللی آموزش و علوم اجتماعی
 • کنفرانس بین المللی اقتصاد و تحقیقات بازرگانی
 • کنفرانس بین المللی علوم شیمی و محیطی
 • کنفرانس بین المللی علوم کشاورزی و زیستی
 • کنفرانس بین المللی علوم نانو، نانوتکنولوژی و مواد پیشرفته
 • کنفرانس بین المللی علوم پزشکی، بیولوژیکی و دارویی
 • کنفرانس بین المللی مهندسی عمران و معماری

 با این حال، حضور در یک سمینار در خارج از کشور بسیار پیچیده تر از حضور در یک سمینار داخلی است. برای آماده سازی به مدت زمان طولانی تری نیاز دارد و در برخی مواقع هزینه‌های قابل توجهی بالاتری دارد.

ما شما را از اقدامات لازم جهت برنامه‌ریزی کنفرانس تا برگزاری آن در کشور اسپانیا همراهی می‌کنیم.

 

برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی در اسپانیا

برگزاری نمایشگاه بین‌المللی در اسپانیا، بعنوان فعالیت‌های بازاریابی قدرتمند راهی فوق‌العاده برای افزایش آگاهی از برند، ایجاد شبکه گسترده کاری، تولید لیدهای جدید و میزبانی عرضه محصولات‌تان است. از برگزاری نمایشگاه در اسپانیا می‌توانید برای ایجاد روابط و گرفتن بازخورد ارزشمند از مشتریان استفاده کنید.

به علت موقعیت کشور اسپانیا، نمایشگاه‌ها نقش قابل ملاحظه‌ایی در آگاهی از برند در سطح بین‌المللی دارند.

 

لیستی از نمایشگاه های رتبه برتر در اسپانیا

 

 • نمایشگاه دیجیتال DES Digital Enterprise Show 2023 که در مالاگا اسپانیا برگزار می‌شود.

نمایشگاهی که شرکت‌ها را در عصر دیجیتال رقابتی‌تر می‌کند.اگر به اندازه کافی نوآور هستید تا عملکرد شرکت‌های کوچک و متوسط ​​را به صورت دیجیتالی تغییر دهید. توصیه می‌کنیم از فرصت‌های تجاری جدید استفاده کنید و جای خود را در نمایشگاه دیجیتال رزرو کنید. از فرصت‌های زیادی برای مشارکت، که فعالیت‌های بازاریابی شما را تقویت می‌کند و به شما کمک می‌کند به مشتریان خود دسترسی پیدا کنید، استفاده کنید.

 

 • نمایشگاه Affiliate World Europe دربارسلونای اسپانیا برگزار می‌شود.

رویدادی است که در آن هزاران نفر از افراد صنعت حضور می‌یابند تا از فرصت‌های عالی شبکه‌‌سازی، بینش‌ها و توصیه‌هایی برای افزایش سود استفاده کنند. بیش از 3000 متخصص بازاریابی برتر از سراسر جهان در این مراسم حضور خواهند داشت. بیش از 30 سخنران فوق العاده که هدفشان الهام بخشیدن، تشویق خلاقیت و نوآوری به مخاطبان بازاریابان صنعت بازاریابی وابسته است. همچنین جلسات پراکنده به موضوعاتی می‌پردازد که حول محور ایجاد کمپین‌های وابسته شما با برخی از بزرگترین برندها برگزار می‌شود.

 

 • نمایشگاه Futurmoda در شهر الچه اسپانیا برگزار می‌شود.

نمایشگاه بین المللی پیشرو در زمینه چرم، قطعات و ماشین آلات برای کفش و کالاهای چرمی است. این رویداد در ماه اکتبر در شهر الچه اسپانیا برگزار می‌شود که دارای یک سنت طولانی و افتخارآمیز در صنعت کفش است. شرکت کنندگان در Futurmoda می‌توانند طیف گسترده ای از مواد اولیه تولید کفش، کالاهای چرمی و انواع لوازم جانبی کفش را در این نمایشگاه بیابند. شرکت کنندگان معمولی در این اجلاس طراحان، تولیدکنندگان و متخصصان صنعت کفش هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 
سفر کاری به اسپانیا | پویش تراول سفر کاری به اسپانیا | پویش تراول

می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاه بپرسید

Post comments
با کارشناسان ما در تماس باشید