راه های ارتباطی

موبایل : 09177305869

تلفن : 07136269106

اینستاگرام : https://instagram.com/puyesh_travel.ir

ایمیل : info@puyeshtravel.ir

راهنمای تور خصوصی در اسپانیا 

 

بوی پرتقال، چرخش دامنهای فلامنکو، بازدید از اندلس (قلب گاوبازی جهان)، تاپاس، بازدید ازاماکن تاریخی اسپانیا، درک عمیق فرهنگ اسپانیا و ... همه را در یک تور در کنار راهنمای خصوصی تور پویش تراول تجربه کنید.

یک راهنمای تور خصوصی، اسپانیا را از نگاه یک محلی به شما نشان می دهند. سفر با یک محلی به شما امکان می دهد اسپانیا را تا حد امکان واقعی تجربه کنید، فرهنگ را به شکلی عمیق تر درک کنید. ما در پویش تراول می‌توانیم ترتیبی دهیم که شما از مناطق خاص مورد علاقه خود بازدید کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با یکی از تور لیدرهای خصوصی ما تماس بگیرید.  ما به شما کمک می کنیم تا یک سفر واقعا منحصر به فرد و به یاد ماندنی را برنامه ریزی کنید!

 

 

تورگاید حرفه ایی\

 

 

تورلیدرهای پویش تراول مانند یک دوست خاطره  یک سفر فراموش نشدنی را برای شما به ارمغان می آورند.  

تصور کنید گشت و گذاردر اسپانیا با یک راهنمای محلی چگونه خواهد بود؟

از شمال تا جنوب، اسپانیا سرزمینی با تاریخ شگفت انگیز; بازدید از کلیسای سورئال ساگرادا فامیلیا گائودی، رقص فلامنکو، آلحمرای گرانادا قلعه ای باشکوه که در پس زمینه کوه های سیرا نوادا قرار دارد مطمئنا شگفت زده خواهید شد.   

با یک تورلیدر محلی به این ترتیب شما فرصتی خواهید داشت که ضربان قلب شهر را احساس کنید و فراتر از نقاط توریستی را ببینید. مردم محلی، قصه زندگی آنها، دیدگاه منحصر به فردایشان، زندگی روزمره، و خیلی چیزهای دیگر.

با تورگایدهای پویش تراول، می‌توانید در هر کوچه، کافه یا فروشگاه که نظرتان را جلب می‌کند، بروید وقت بگذارنید و به شما این فرصت را می‌دهد که در محل تصمیم بگیرید و از هر چیزی که پیش می‌آید لذت ببرید.

 با همراهی تورلیدرهای حرفه ایی پویش تراول براحتی سفر خود را برنامه ریزی کنید و فعالیت های خود را مطابق علایق خود تنظیم کنید، به طوری که پس از رسیدن به آنجا، بتوانید از جالب ترین مکان های دیدنی در اسپانیا بازدید کنید. 10 مکان برتر تاریخی اسپانیا کدامند؟

 بازدید از اسپانیا

 

ما بخوبی میدانیم که تنوع اسپانیا بزرگترین دارایی آن است.  از همین رو قصد داریم تجربه شما از بازدید کشور اسپانیا را تا حد امکان کامل بهبود بخشیم.  

ما می خواهیم شما شیوه های مختلف زندگی ایبری را احساس کنید. در کنار شما در رستوران های محلی غذا می خوریم، در مغازه های کوچک خرید می کنیم و هر زمان که بتوانیم از سیستم های حمل و نقل عمومی استفاده می کنیم.

البته، ما می‌خواهیم نکات برجسته زندگی در اسپانیا را به شما نشان دهیم، تجربه ثابت کرده شگفتی‌های غیرمنتظره و نقاط کوچکی که در بروشورها و ... یافت نمی شود، یک سفر را خاطره‌انگیز می‌کند.

از طرفی تمامی جوانب احتیاط را رعایت کرده و سفری ایمن را برایتان رقم خواهیم زد.

 از دیگر خدمات پویش تراول رزرو هتل برای شماست. ما به شما کمک می کنیم تا به راحتی هتل مورد نظر خود را رزرو کنید.

از 0 رای
0
تورگاید در اسپانیا | پویش تراول تورگاید در اسپانیا | پویش تراول

ارسال دیدگاه

Post comments
با کارشناسان ما در تماس باشید