خرید انواع تیکت در اسپانیا

از 0 رای
0

ثبت درخواست مشاوره

ارســـال اطلاعاتـــــ

دریافت خدمات خرید انواع بلیط در اسپانیا

به کمک کارشناسان پویش‌تراول گزینه‌های بیشتری برای راحتی سفر خود پیدا کنید. همچنین می توانید در کمترین زمان ممکن نسبت به اخذ اقامت دائم اسپانیا اقدام کنید. 

از سفرهای دورن اسپانیا گرفته تا سفر های بین‌المللی، اطلاعات لازم را از کارشناسان ما دریافت کنید.

ما روزانه مسیرها، قیمت‌ها و زمان سفر را از اپراتورهای راه‌آهن و اتوبوس و فرودگاه و ... کشور اسپانیا جمع‌آوری می‌کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای رزرو و خرید بلیط با ما تماس بگیرید.

خرید بلیط قطار در اسپانیا

در اسپانیا سفر با قطار تقریباً به شهرهای مختلف امکان پذیراست. سریع و راحت و تنها با داشتن بلیط می‌توانید از قطار برای سفر به تمامی نقاط استفاده کنید.

 

بلیط انواع قطار در اسپانیا

قطارهای  AVE (Alta Velocidad Española)

قطار AVE سریع السیر، و جزو قطارهای درجه اول اسپانیا است.

جهت خرید بلیط رزرواز قبل اجباری است.

همه قطارها کافه بار دارند.

 قطارهای آلویا و یورومد | Alvia & EuroMed trains

قطارهای S130 بارسلونا را به والنسیا و آلیکانته متصل می‌کند، و همچنین قطارهای آلویا از مادرید به کادیز و هوئلوا می روند. آنها متشکل از واگن های کوچک مفصلی هستند که توسط شرکت تالگو ساخته شده اند.

 قطارهای بین شهری ( آلتاریا سابق) | Intercity (formerly Altaria) trains

این قطارها در بسیاری از مسیرها و مسافت طولانی از جمله مادرید-روندا-الخسیراس و مادرید-گرانادا حرکت می‌کنند. قطارهای کوچکی که توسط شرکت تالگو ساخته شده و توسط یک لوکوموتیو جداگانه حمل می شوند.

 تمام قطارهای بین شهری دارای کافه بار هستند.

 

نحوه خرید بلیط قطار اسپانیا

 گزینه 1) خرید در www.raileurope.com

سریع‌ترین و ساده‌ترین راه برای خرید بلیط قطار اسپانیا در Raileurope.com با کرایه‌های ارزان قیمت پیش‌خرید است. می توانید انتخاب کنید که هزینه را به یورو، پوند یا دلار پرداخت کنید.

 سایت  Raileurope.com مستقیما به سیستم فروش بلیط Renfe لینک شده است. و همان قیمیت که در سایت Renfe زده شده است را پرداخت می کنید.

برخلاف سایت خود  Renfe، این سایت به زبان انگلیسی ساده و بدون مشکل رد کارت اعتباری است. می توانید جهت پرداخت از کارت های اعتباری بین المللی استفاده کنید.

در این سایت می توانید قطارهای ارزان قیمت بارسلون-مادرید اویگو اسپانیا و همچنین قطارهای معمولی Renfe را رزرو کنید.

 گزینه 2) خرید در  www.omio.com

www.omio.com نیز به سیستم فروش بلیط Renfe متصل هستند.

 گزینه 3) خرید در www.petrabax.com ، آسان برای استفاده، به دلار آمریکا

اگر ترجیح می دهید به دلار هزینه بلیط را پرداخت کنید، از www.petrabax.com استفاده کنید.

 گزینه 4) خرید مستقیم از www.renfe.com

شما می‌توانید بلیط‌ها را مستقیماً از راه‌آهن اسپانیا در www.renfe.com ، به یورو خریداری کنید.

 گزینه 5)  خرید تلفنی توسط کارشناسان پویش تراول

شما می‌توانید بلیط قطار اسپانیا را به صورت تلفنی و به کمک یکی از کارشناسان پویسش تراول خریداری کنید.

کارشناسان پویش تراول بهترین مسیرها، زمان حرکت قطارها و کرایه‌ها را از اسپانیا به تمامی مقصدهای اصلی در سراسر کشوربرای شما توضیح می‌دهند.

با خیال راحت خرید بلیط قطار خود در اسپانیا را به کارشناسان ما بسپارید.

خرید بلیط هواپیما در اسپانیا

 چمدان‌های خود را ببندید، و خود را برای یک سفر بدون استرس آماده کنید، ما برای شما پروازهای اسپانیا را رزرو می‌کنیم.

ما در پویش تراول متعهد هستیم که به شما کمک کنیم تا پروازهای ارزان و مناسبی را در اسپانیا رزرو کنید. کارشناسان مجموعه‌ای منظم از بلیط‌های هواپیمایی مقرون به صرفه، از جمله رزرو رفت و برگشت و سفر یک طرفه را به شما ارائه می‌کنند تا برنامه‌های سفر شما در اسپانیا در حد بودجه شما باقی  بماند.

کارشناسان پویش تراول انواع خطوط هوایی، فرودگاه‌ها و زمان‌های پرواز را به شما پیشنهاد می‌کنند و بلیط هواپیما را برای شما طبق تاریخ مورد نظرتان رزرو می‌کنند.  

 

رزرو پرواز داخلی در اسپانیا

پروازی که از فرودگاهی در داخل کشور حرکت می‌کند و در فرودگاه دیگر در داخل اسپانیا می‌نشیند.

 به عنوان مثال، یک پرواز داخلی در اسپانیا ممکن است پروازی باشد که از پایتخت این کشور، مادرید حرکت می‌کند و به بارسلون، پایتخت کاتالونیا می‌رسد. پروازهای داخلی در اسپانیا همیشه کوتاه مدت هستند و بیشتر پروازها کمتر از دو ساعت طول می‌کشند. با این حال، پرواز به جزایر قناری می‌تواند تا سه ساعت یا بیشتر طول بکشد. بسته به مسیر و خط هوایی، پروازها با استفاده از جت های منطقه ای نیز انجام می‌شود.

بیشتر پروازهای داخلی در اسپانیا توسط خطوط هوایی اسپانیا انجام می شود، با این حال، مسیرهایی وجود دارد که خطوط هوایی غیر اسپانیایی مانند Ryanair پرواز می کنند.

 

مهمترین خطوط هوایی داخلی در اسپانیا

هواپیمایی ایبریا

ایبریا خطوط ملی اسپانیا است و همراه با شرکت تابعه منطقه ای خود، Iberia Express ، به بیش از 20 مقصد در داخل اسپانیا پرواز می کند. این ایرلاین در فرودگاه باراخاس مادرید مستقر است و به مقاصدی از جمله بارسلونا، لا پالما، سویا، مالاگا پرواز می‌کند.

هواپیمایی ایر اروپا

ایر اروپا دومین شرکت هواپیمایی بزرگ اسپانیا پس از ایبریا است. این ایرلاین با شرکت تابعه منطقه ای خود، Air Europa Express ، به حدود 20 مقصد در سراسر اسپانیا پرواز می کند. این شرکت هواپیمایی عمدتاً پروازهای داخلی در سراسر اسپانیا را از مرکز خود در فرودگاه باراخاس مادرید ارائه می‌کند، اما همچنین پروازهای داخلی را از مقاصدی مانند والورده، تنریفه ، پالما د مایورکا، لانزاروته ارائه می‌کند.

ایر اروپا همچنین پروازهای بین المللی به مقاصدی در سراسر اروپا، شمال آفریقا و قاره آمریکا ارائه می‌دهد.

هواپیمایی ویولینگ

ویولینگ، سومین شرکت هواپیمایی بزرگ اسپانیا پس از Iberia و Air Europa است. این شرکت هواپیمایی به بیش از 20 مقصد در داخل اسپانیا پرواز می کند و مرکز آن در بارسلون ال پرات فرودگاه اصلی ارائه دهنده پروازهای داخلی در اسپانیا از منطقه کاتالونیا است.

 ما در پویش تراول پروازهایی را از تمام خطوط هوایی که در داخل اسپانیا، بین جزایر اسپانیا و همچنین پرواز به خارج از کشور اسپانیا پرواز ارائه می‌دهیم.

خرید بلیط اتوبوس در اسپانیا

اتوبوس یکی از محبوب‌ترین وسایل حمل و نقل در اسپانیا است. اتوبوس‌ها به مکان‌هایی می‌روند که قطارها در آنجا ایستگاه ندارند، همچنین خدمات مکرر و مقصدهای بیشتری را ارائه می‌دهند. در اسپانیا چندین شرکت اتوبوسرانی مختلف وجود دارند که خدمات حمل و نقل را در سراسر اسپانیا با هزینه‌های بسیارمناسب ارائه می‌دهند که همگی نسبت به بودجه سفر بسیار مقرون به صرفه تر هستند.

به کمک کارشناسان پویش تراول، ایرانیان حاضر در اسپانیا می‌‍‌‌‌توانند اتوبوس‌های موجود در مسیرهای مشخص اسپانیا را بررسی کرده و از تمامی اطلاعات مورد نیاز مانند نوع اتوبوس، جزییات سفر و ...مطلع شوند.

پویش تراول پیشنهادات زیادی برای رزرو بلیط اتوبوس ارائه می‌کند تا سفرهای جاده‌ای را برای مسافران بسیار راحت کند.

تنها با یک تماس با کارشناسان پویش تراول می‌توانید به راحتی از محل اقامت خود، محل کار یا ... بلیط اتوبوس، به تمامی شهرهای اسپانیا را رزرو کنید.

 

خرید بلیط اماکن تاریخی، تفریحی، توریستی، موزه‌ها و ... در اسپانیا

ما به‌عنوان یک شرکت پیشرو برای خلق تجربه‌های منحصر به فرد سفر، معتقدیم که خاطره‌سازی هدف اصلی سفر است.

شرکت پویش تراول با داشتن تجربه کافی در ارائه خدمات به تورهای گردشگری در اسپانیا، به کسانی که بصورت جداگانه قصد گردشگری در اسپانیا را دارند، خدماتی همچون خرید و رزرو بلیط امکان تفریحی، توریستی، تاریخی و موزه ها و ... را ارائه می‌دهد.

خرید انواع تیکت در اسپانیا| پویش تراول خرید انواع تیکت در اسپانیا| پویش تراول

می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاه بپرسید

Post comments
با کارشناسان ما در تماس باشید